Про нас

Слово «Кераміка» відразу викликає асоціації з посудом або предметами декору. Однак з цього матеріалу виходять унікальні і красиві прикраси, які користуються популярністю навіть серед відомих дизайнерів. Свій шлях у світі моди кераміка почала у 2000 році завдяки модному дому Chanel.

Berogy – це єдина торгова марка в Україні, яка виробляє прикраси з кераміки практично вручну. Перш ніж потрапити в руки наших клієнтів, всі вироби проходять такі етапи:

  1. Ручне виготовлення кожної намистини, що надає їй своєї унікальності.
  2. Перший випал деталей, завдяки якому кожна намистина набирається міцності
  3. Фарбування пензлем, нанесення різноманітних візерунків.
  4. Другий, тривалий випал, при температурі до 1300 Сº котрий фіксує результат фарбування.
  5. Збірка виробу. Саме на цьому етапі з’являється цілісна картина прикраси. Крім намистин з кераміки використовується медична (хірургічна) сталь.

Готову прикрасу ми пакуємо в мішечок або дизайнерську коробку .

Наші намиста та  браслети можуть порадувати вас і стати чудовим  подарунком дорогим людям. Це стосується і жінок  і представників сильної статі. Нам завжди цікаво зробити щось нове і порадувати улюблених покупців.

Berogy знаходиться у Львові, але не обмежується вітчизняним ринком, тим більше що вироби вже купують клієнти з США, Канади та країн Європи.

Прикраси з кераміки не викликають роздратування або алергії, довговічні та міцні.

 Будьте унікальними, додайте в вашу скриньку з прикрасами цікаві керамічні вироби і не переживайте, у подруг ви точно такі не побачите!